Čekijos žemės ūkio bendrovės rampa didelėms mašinoms

Mūsų nuolatiniam klientui, Čekijos žemės ūkio technikos platintojui, buvo pagaminta ir pristatyta stacionari specialiomis savybėmis pasižyminti pakrovimo rampa traktoriams!

Tai jau ketvirtoji didelių gabaritų mašinų pakrovimo rampa, kurią pagaminome Čekijos partneriui. Suprojektavome ir pagaminome 15 tonų keliamosios galios rampą su cinkuotomis neslystančiomis grotelėmis ir montuojamais apsauginiais šoniniais bortais.

pakrovimo rampa traktoriams

Žemės ūkio bendrovėms savo darbo metu dažnai tenka krauti sunkiasvorę žemės ūkio techniką į sunkvežimius tolesniam gabenimui. Tačiau standartiniai rampos modeliai netinka traktoriams ar kombainams krauti. Tokiai technikai reikia daug didesnės leistinos apkrovos ir pačios krovimo rampos bendro pločio.

Nedaug krovimo rampų gamintojų yra pasirengę imtis tokio specialaus projekto. Tačiau AUSBAU turi daug patirties gaminant didelių gabaritų technikai skirtas rampas. Mūsų profesionalūs projektavimo inžinieriai yra pasirengę imtis bet kokios užduoties, kad patenkintų klientų poreikius.pakrovimo rampa

AUSBAU kokybę ir profesionalumą patvirtina mūsų klientų pasitikėjimas ir tai, kad jie pakartotinai perka iš mūsų įmonės pakrovimo rampų traktoriams.

Grįžtamasis skambutis
Prašau, užpildykite žemiau esančią formą ir mes kuo greičiau susisieksime su jumis.
Užduoti klausimą
Prašau, užpildykite laukus arba išsiųskite užklausą e-mail adresu mail@ausbaurampa.lt