Ilgiausia AUSBAU rampa „Coca-Cola“ kompanijai

Pagal kliento užsakymą „Coca-Cola“ kompanijai pagaminome dvi mobilias rampas, kurių keliamoji galia buvo 8 ir 10 tonų.

Be standartinių hidraulinių rampų, „AV-exim“ siūlo gaminti AUSBAU mobilias rampas pagal individualias savybes, daugiausia dėmesio skiriant kliento poreikiams.

Konteineriniam laivui iškrauti „Coca-Cola“ kompanijai prireikė specialios 8 tonų panduso. Atsižvelgdama į visus reikalavimus, mūsų projektavimo ir inžinerijos komanda suprojektavo ilgiausią kada nors pagamintą AUSBAU rampą.

Mobile Verladerampe AUSBAU-SPCL8-2SLext-SRS

Bendra jo ilgio suma yra 17300 mm. Viena konstrukcija leidžia krautuvui laisvai judėti tarp žemės ir sunkvežimio. Klientui pageidaujant, rampos važiuojamoji dalis yra pagaminta iš neslidžios grotelės. Taigi rampa gali būti saugiai naudojama bet kuriuo metų laiku.

Taip pat klientui buvo pagaminta kita rampa, kurios keliamoji galia yra 10 tonų ir padidėjo parametrai: važiuojamosios dalies ilgis yra 12 m, horizontalios platformos ilgis — 2,5 m, o plotis — 2,2 m.

Mobile Laderampe AUSBAU-SPCL10-2SL

Abiejuose rampose yra sulankstomos reguliuojamos atraminės kojos, užtikrinančios konstrukcijos tvirtumą ir papildomą draudimą pakraunant ar iškraunant.

„Coca-Cola“ kompanija taip pat išnuomojo tris mobiliuosius pandusus, kad optimizuotų logistikos procesus. Tai patogu atlikti vienkartinį, laikiną ar sezoninį darbą, kai reikia iškrauti ar pakrauti prekes, tačiau jums nereikia nuolat turėti mobilios rampos. Šiuo metu mes siūlome nuomos paslaugą tik klientams iš Ukrainos.

Grįžtamasis skambutis
Prašau, užpildykite žemiau esančią formą ir mes kuo greičiau susisieksime su jumis.
Užduoti klausimą
Prašau, užpildykite laukus arba išsiųskite užklausą e-mail adresu mail@ausbaurampa.lt