Mobili rampa pagal užsakymą Nyderlandų įmonei

Mobilios rampos pagal užsakymą — puikus sprendimas logistikos procesams optimizuoti. Pagal savo poreikius galite pasirinkti krovos pajėgumą, rampos plotį ir daugelį kitų parametrų.

Mūsų naujasis klientas — įmonė, kuri specializuojasi sveikatos ir laisvalaikio prekių gamyboje. Gavome užsakymą pagaminti pakrovimo rampa su nuimamu aptvaru ir padidintu važiuojamosios dalies pločiu — 2250 mm vietoj standartinių 2000 mm.

Mobili rampa pagal užsakymą Nyderlandų įmonei_1

Kaip papildomą galimybę klientas pasirinko cinkuotą rampos paviršių, kuris apsaugo metalą nuo korozijos ir taip prailgina gaminio tarnavimo laiką, išlaikydamas prekinę išvaizdą. Be to, rampą buvo įrengta papildoma pora ratų stabilumui pagerinti.

AUSBAU yra patikimas sandėliavimo įrangos gamintojas ir tiekėjas. Įrangą tiekiame į daugiau kaip 35 pasaulio šalis. Gaminame mobilios krovimo rampos pagal užsakymą, atitinkančias bet kokius klientų reikalavimus. Dirbame siekdami kokybės ir rezultatų. Turime ilgametę bendradarbiavimo su įmonėmis iš viso pasaulio patirtį ir esame gavę daug teigiamų atsiliepimų apie mūsų gaminių kokybę.

Mūsų vadybininkai mielai jums patars ir padės išsirinkti tinkamą sandėliavimo įrangą, kad pagerintumėte pakrovimo ir iškrovimo procesus.

Grįžtamasis skambutis
Prašau, užpildykite žemiau esančią formą ir mes kuo greičiau susisieksime su jumis.
Užduoti klausimą
Prašau, užpildykite laukus arba išsiųskite užklausą e-mail adresu mail@ausbaurampa.lt