Mobilus rampas dideliems ir sunkiems kroviniams vežti

Kiekviena hidraulinė pakrovimo rampa yra individualus projektas, kurį atliko mūsų specialistai. Mes nebijome nestandartinių klientų reikalavimų, ypač naudojant naujas technologijas gamyboje.
Žinomų žemės ūkio technikos prekių ženklų platintojas užsakė dvi mobilias krovimo rampas AUSBAU. Įmonė parduoda ir gamina žemės ūkio traktorius ir mašinas, taip pat visą traktorių ir kombainų liniją. Mobilią pakrovimo rampą turėjo valdyti didelių gabaritų ir sunki įranga, todėl reikėjo sukurti unikalų projektą su atitinkamais matmenimis.

Mobilus rampas dideliems ir sunkiems kroviniams vežti_AUSBAU

Pakrovimo rampa AUSBAU-MR-SPCL12 yra nestandartinių matmenų. Suprojektuotas reikalingas 900–1650 mm aukštis ir 2800 mm plotis, o bendras pakrovimo rampos ilgis yra 11200 mm. Vietoj dviejų ratų buvo pridėta 4 ratų parinktis (4WL), kad būtų užtikrintas geresnis stabilumas ant grubių paviršių (žemės, smėlio). Siekiant palengvinti didelių gabaritų įrangos patekimą, buvo sumontuotos nuimamos lentos. Klientas taip pat pakeitė standartinę rampos spalvą į žalią. Antrasis papildomas variantas buvo cinku dengtos grotelės, kurios apsaugo konstrukciją nuo korozijos ir leidžia ją naudoti bet kokiame klimate.

Mobilus rampas dideliems ir sunkiems kroviniams vežti

Mes visada įsitikiname, ar klientai yra patenkinti mūsų produktais. Mobilioji rampa sėkmingai naudojama visu pajėgumu daugiau nei 1,5 mėnesio. Labai malonu, kad mūsų įmonė visada įvykdo klientų reikalavimus ir palieka teigiamą atsiliepimą.
Mobilios pakrovimo rampos yra geriausias sprendimas padidinti jūsų sandėlio produktyvumą, ypač pakrovimo ir iškrovimo procesus. Mūsų įmonė visada turi standartinius rampų modelius, tačiau jūs taip pat turite galimybę atlikti individualų užsakymą ir pridėti jį su visomis būtinomis galimybėmis.

Grįžtamasis skambutis
Prašau, užpildykite žemiau esančią formą ir mes kuo greičiau susisieksime su jumis.
Užduoti klausimą
Prašau, užpildykite laukus arba išsiųskite užklausą e-mail adresu mail@ausbaurampa.lt