Mūsų darbas COVID-19 pandemijos metu

Gerbiamas kliente ir visi partneriai,

Mano vardas Andrii Voievodin, įmonės «AV-exim», turinčios 13 metų patirtį sandėliavimo įrangos su prekės ženklu «AUSBAU» gamybos ir pardavimo srityje, įkūrėjas ir bendrasavininkas.

Šiuo audringu laikotarpiu norime pranešti, kad toliau dirbame visiškai atsakingai savo klientų ir partnerių atžvilgiu.

Visi mūsų biuro komandos nariai dirba iš namų, todėl visus partnerių prašymus galime tvarkyti taip pat, kaip ir dirbdami biure. Šiuos žingsnius suplanavome iš anksto ir pradėjome užsakomuosius darbus dar prieš vyriausybei išleidžiant atitinkamus reglamentus.

Visos trys mūsų gamyklos dirba įprastu režimu, žinoma, atsižvelgdami į saugos priemones, todėl jūsų užsakymus galime atlikti laiku. Pasiruošimą darbui krizės sąlygomis pradėjome 2020 m. vasario mėnesį, todėl dabar esame visiškai pasirengę ir galime garantuoti savo įsipareigojimų vykdymą.

Iš anksto aprūpinome savo gamyklas būtinomis kritinėmis dalimis 8-12 mėnesių aukščiausio lygio gamybos poreikiams tenkinti, todėl esame tikri, kad turime pakankamai medžiagų patikimai nenutrūkstamai gamybai.

Paruošėme populiariausių modelių atsargas, todėl galime juos greitai išsiųsti ir turėti saugumo atsargą bet kokiems nenuspėjamiems atvejams.

Sudarėme sutartis su ekspedicinėmis įmonėmis, kurios visapusiškai laikosi saugos priemonių, todėl galime laiku suvaldyti visas siuntas.

Apibendrinimas:

  • Biuras OK
  • Gamyba Gerai
  • Atsargos gerai
  • Logistika gerai

Linkime jums viso ko geriausio, būkite sveiki ir esame įsitikinę, kad po tokios krizės žmonija taps stipresnė!

Iš Ukrainos su meile,
Andrii Voievodin ir visa AV-exim įmonės komanda

Grįžtamasis skambutis
Prašau, užpildykite žemiau esančią formą ir mes kuo greičiau susisieksime su jumis.
Užduoti klausimą
Prašau, užpildykite laukus arba išsiųskite užklausą e-mail adresu mail@ausbaurampa.lt