Neįprastas specialus sunkiosios technikos pakrovimo rampos ir platformos projektas

Tai ne pirmas kartas, kai mūsų įmonė gamina pakrovimo rampas sunkiajai technikai, tačiau šį užsakymą galima pavadinti unikaliu.

Žinomos tarptautinės bendrovės, gaminančios teleskopinius krautuvus, Lenkijos filialas kreipėsi į mus, norėdamas rasti sprendimą, kaip pakrauti tokią įrangą tolesniam transportavimui. Mūsų inžinierių darbo rezultatas — speciali stacionarioji rampa ir platforma, kurias galima sujungti į vieną 19 metrų ilgio konstrukciją.

Pakrovimo rampa

Be padidintos 30 tonų keliamosios galios ir pakeistų standartinių matmenų, rampą ir platformą ypatingą daro ir papildomos galimybės. Pakrovimo platformos HA2-WL2 parinkčių rinkinį sudaro dvi poros teleskopinių kojų, kurių aukštį galima reguliuoti, ir ratai, skirti vietiniam judėjimui. Stacionari rampa taip pat turi HAWL parinktį — vieną papildomą teleskopinių kojų porą su ratukais. Tiek pakrovimo rampa, tiek platforma turi HR parinktį — papildomus 1100 mm aukščio apsauginius turėklus.

Stacionari rampa

Tai tik vienas iš mūsų profesionalaus ir individualaus požiūrio į klientų poreikius pavyzdžių. Specialios AUSBAU pakrovimo rampos — tai unikalus ir kokybiškas sprendimas, kuris nenuvilia!

Grįžtamasis skambutis
Prašau, užpildykite žemiau esančią formą ir mes kuo greičiau susisieksime su jumis.
Užduoti klausimą
Prašau, užpildykite laukus arba išsiųskite užklausą e-mail adresu mail@ausbaurampa.lt